Wyświetlanie 1–24 z 43 wyników

Kosmetyki Larens

Larens to polska marka kosmetyczna, należąca do grupy WellU, która w swoich produktach wykorzystuje specjalny kompleks kolagenowy i inne składniki naturalne. Działanie kosmetyków Larens ukierunkowane jest przede wszystkim na walkę z problemami skórnymi i objawami starzenia.

Oprócz potwierdzonej skuteczności w zakresie hamowania procesów przedwczesnego starzenia, kosmetyki Larens wykazują także działanie korzystne dla skóry wrażliwej, ze skłonnością do alergii i podrażnień. Wśród produktów marki można znaleźć kosmetyki dla osób zmagających się z atopowym zapaleniem skóry czy łuszczycą, jak również produkty do pielęgnacji skóry zniszczonej przez nadmierną ekspozycję na szkodliwe czynniki zewnętrzne.

Kosmetyki Larens – unikalny kompleks peptydów kolagenowych

Większość produktów Larens bazuje na opatentowanym Biopeptide Complex, które stanowi źródło naturalnych peptydów kolagenu rybiego. Wszystkie kosmetyki wspierane są także starannie skomponowaną dawką naturalnych składników aktywnych, dostosowanych do danego rodzaju kosmetyku oraz potrzeb skóry. Marka w swoich produktach wykorzystuje między innymi oleje roślinne, aminokwasy, naturalne ekstrakty i witaminy, kwas hialuronowy, srebro koloidalne oraz inne substancje naturalne o potwierdzonej skuteczności.

W sklepie internetowym Kosmetyki Infinity znajdziesz szeroki wybór kosmetyków Larens. U nas możesz zamówić zarówno produkty pielęgnacyjne do całego ciała, jak i kosmetyki przeznaczone do konkretnego obszaru, takie jak serum pod oczy czy krem do twarzy.